Galerie
českyenglishdeutschpolski

Lezení s horským vůdcem UIAGM

JEDNODENNÍ LEZENÍ NA SKALÁCH S HORSKÝM VŮDCEM UIAGM

Při vícedenním pobytu v Novém Městě pod Smrkem Vám nabízím možnost jednodenního lezení na skalách v okolí ČK. Nabídka platí pro ubytované ve Vile pod Smrkem, http://www.apar­tments-hlava.cz/cs/. Zážitek na laně ve skalách Jizerských hor a „otrava“ kyslíkem zajistí totální vypnutí celého člověka a zajistí Vám odpoutání od reality. Tak tedy hurá do skal. Vítejte!

SRAZ: po dohodě. DOPRAVA: vlastní.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

NÁPLŇ DNE: lezení a slaňování. Možnost programu: sraz ráno v 9,00hod celodenní lezení na skalách, konec dle dohody, návštěva restaurace

CENA 1.500,–Kč Kč vč. DPH 19% za jednu osobu zahrnuje práci horského vůdce UAIGM, zapůjčení potřebného materiálu, dopravu HV během výcviku a diplom na památku. Strava není v ceně. TERMÍN: dle dohody.

POČET ÚČASTNÍKŮ: 1–4 OBTÍŽNOST: 1–2

SKÁLY V OKOLÍ NOVÉHO MĚSTA POD SMRKEM – Škola bezpečného lezení

Každoročně pořádané seznamovací dvoudenní víkendové kurzy pro začátečníky, kteří chtějí nahlédnout do problematiky skalního lezení a vyzkoušet si svoje schopnosti ve vertikále. Výcvik probíhá na skalách v okolí NOVÉHO MĚSTA POD SMRKEM , které poskytují dostatek možností pro Vaše první kroky na skalách. Výhodou je, že si nemusíte kvůli tomuto víkendu nic pořizovat, vše dostanete na osahání do ruky na celý víkend. Tak tedy hurá do skal. Vítejte!

SRAZ: vždy v pátek do 19,30hod v NOVÉM MĚSTĚ POD SMRKEM na adrese penzionu „ Hlava“, nebo po dohodě v případě dopravy veřejnými prostředky.

DOPRAVA: během výcviku zajištěna. UBYTOVÁNÍ: podle ubytovacích kapacit apartmán nebo 2–4lůžkový pokoj, WC, sprcha. Info o ubytování: http://www.apar­tments-hlava.cz/cs/ STRAVA: vlastní, možnost ohřevu jídla. VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

NÁPLŇ KURSU: pravidla sportovního lezení, ochrana přírody, praktický výcvik, práce s lanem, dynamické a statické jištění, slaňování, techniky lezení.

CENA 3.300,–Kč Kč zahrnuje práci horského vůdce UIAGM, zapůjčení potřebného materiálu, dopravu během výcviku, metodickou příručku a diplom na památku. Strava a ubytování není v ceně. TERMÍN: Podle webu nebo dohody.

PROGRAM: Pá: sraz na místě do 19,30hod., seznámení s programem, úprava výstroje, nocleh. So: teoretický a praktický výcvik na skalách v okolí. Ne: praktický výcvik na skalách, konec dle dohody.

POČET ÚČASTNÍKŮ: 3–4 OBTÍŽNOST: 1

Horský vůdce UIAGM Vít Novák Vám přeje jenom příjemné zážitky z návštěvy horského prostředí.


APARTMENTS HLAVA
Dolní Rokytnice 399
512 44 Rokytnice nad Jizerou
Tel.: +420 603 826 512
E-mail: hlava@rokytnice­.com
www.apartments-hlava.cz